Bilavit Miska ze stali nierdzewnej do sauny
Bilavit Miska ze stali nierdzewnej do sauny
Miska ze stali nierdzewnej do sauny – 100 ml

Miska ze stali nierdzewnej do sauny – 100 ml

Metalowa miska powstała z myślą o osobach, które podczas sesji w saunie korzystają z olejków eterycznych, mentolu, czy też emulsji do sauny. Stabilna, pewna i klasyczna konstrukcja z ściętym, płaskim dnem pozwoli bez problemu umieścić misę na rozgrzanych kamieniach.

Dostępny
21,89 zł
Wysyłka w ciągu 24h

 

Metalowa misa do sauny na olejki eteryczne


Miska powstała z masywnej warstwy stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporniejsza na wysokie temperatury (jest znacząco grubsza od standardowych misek, które znajdziemy w swojej kuchni). Posiada płaskie, ścięte dno dzięki czemu stabilnie utrzyma się na kamieniach.

Miska może posłużyć jako pojemnik na olejki eteryczne, emulsje lub kryształy - wystarczy umieścić je w niej, aby te wytworzyły aromat, gdy temperatura wzrośnie. Tak zapełnioną miskę należy ustawić na rozgrzanych kamieniach w saunie.

Wybierając olejki eteryczne do sauny należy wcześniej do miski nalać ok. 20-50 ml wody, a następnie dodać wedle uznania dowolną ilość olejku eterycznego.

Po zakończonym seansie należy zachować szczególną ostrożność - misę należy zdejmować z ogniska sauny za pomocą rękawic, bądź zaczekać do pełnego jej ostygnięcia.

Pojemność:

100 ml

Rozmiar:

  • szerokość: 8,5 x 8,5 cm
  • wysokość: 3 cm

Materiał:

Stal nierdzewna

Materiał
Stal nierdzewna
Pojemność
100 ml
Bilavit
BIOL-SAU-03
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.